Wystawy klubowe w Kunstpassasjen i Rikshospitalet PDF Drukuj Email
Wiadomości
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 15 styczeń 2013 22:38

 

Klub Zdobywców po raz kolejny zaprasza na wystawę zdjęć. Tym razem nasze fotografie będzie można oglądać w Kunstpassasjen na stacji metra Jernbanetorget od poniedziałku 14. stycznia 2013 do niedzieli 10. marca 2013. Wystawa zatytułowana jest "Norwegia i Polska w obiektywie", tak więc spodziewajcie się krajobrazów, znanych budynków czy urokliwych miejsc zarówno z Polski jak i Norwegii. Do obejrzenie jest 45 fotografii, m.in.:

fot. Maciej Ciara

fot. Włodek Kościelniak

fot. Anna Nowogrodzka

fot. Maciej Ciara

fot. Anna Nowogrodzka

fot. Dariusz Mozgowoj

Oprócz tego członkowie naszego Klubu prezentują swoje wybrane fotografie z 2012 roku w Bibliotece Pacjentów przy Rikshospitalet od 14. stycznia 2013 do 28. luetgo 2013. Wystawa nosi tytuł "7 fotografów, 7 tematów". Każdy fotograf przygotował serię składającą się z 3 zdjęć na wybrany temat:

1. Kobiety - Chris Borowiak

2. Zamaskowana - Włodek Kościelniak 

3. Przyroda - Jarosław Karczewski

4. Japonia w trzech kadrach - Agata Wytykowska

5. W strone morza - Anna Nowogrodzka

6. Jeden dzień w Nowym Jorku - Maciej Ciara

7. Metro - Izabela Polińska

Wybrane zdjęcia:

fot. Chris Borowiak
 
fot. Włodek Kościelniak
 
fot. Jarek Karczewski
 
 
fot. Agata Wytykowska
 
fot. Anna Nowogrodzka
 
fot. Maciej Ciara
 
fot. Iza Polińska

Serdecznie zapraszamy!

 

Twoje uprawnienia nie pozwalają na dodawanie komentarza.