Podsumowanie Walnego Zebrania 2012 PDF Drukuj Email
Wiadomości
Wpisany przez Izabela Polinska   
wtorek, 13 listopad 2012 21:01

W dniu 10 listopada w sali przy Brynsveien 96A odbyło się Walne Zebranie członków Klubu Zdobywców. W zebraniu udział wzięło 20 Klubowiczów oraz kilka osób towarzyszących.

Zebranie otworzył Prezez Klubu Maciej Ciara, zapoznając obecnych z celem spotkania. Prezes powitał zebranych gości, a nastepnie zaproponowal wybór przewodniczącego oraz protokolanta zebrania.

Następnie w formie prezentacji multimedialnej przedstawiono sprawozdanie z działalności naszego stowarzyszenia w ostatnim roku. Poza tym obecni na spotkaniu mieli okazję zapoznać się z wynikami ankiety, która została wcześniej przeprowadzona wśród członków Klubu. Efektem końcowym byla długa dyskusja na temat przyszłego kształtu Klubu.

Po przerwie przeprowadzono głosowanie na nowego prezesa. Większością głosów zdecydowano, aby pozostał nim Maciej Ciara. Stanowisko zastępcy objęła ponownie Anna Nowogrodzka, a sekretarza Izabela Polińska. Nowym przewodniczącym sekcji fotograficznej został Włodek Kościelniak, a sekcję turystyczną poprowadzi ponownie Agata Wytykowska.

Po częsci oficjalnej rozpoczęliśmy świętowanie!


Zdjęcia dostarczył Włodek Kościelniak.

 

Twoje uprawnienia nie pozwalają na dodawanie komentarza.