Om oss PDF Skriv ut E-post
Livet i det polske miljøet i Norge utvikler seg svært raskt. Suksessive tiltak viser klart at polakker som bor i Norge ikke bare er interesserte i møter, men også i aktiviteter fra kunst til rekreasjon.

Vi ønsker å bruke dette potensialet og derfor har vi laget Den Polske Klubben for Fotografi og Turisme i Norge. Klubbens aktiviteten ble startet opp i Oslo i 2007.

Målet med klubben er å utvikle medlemmene sine interesser og skape en aktiv fritid. Vi vil organisere møter, reiser, turer , fotografiske utstillinger og presentasjoner. Dette tror vi blir en positivt for polakker som allerede er en del av det norske samfunnet. Hvis du bor i Oslo og ønsker å møte interessanne mennesker eller er interessert i fotografering eller bare trenger selskap for helgeturer til fjells eller lange ekspedisjoner til Spitsbergen- bli med oss!